Visos kategorijos

Vaisių ir daržovių milteliai

Pagrindinis -> Produktas -> Vaisių ir daržovių milteliai

N 图 1
N 图 2
N 图 3
Ekologiški šalčiu džiovintų spanguolių vaisių milteliai Antocianino spanguolių ekstrakto milteliai
Ekologiški šalčiu džiovintų spanguolių vaisių milteliai Antocianino spanguolių ekstrakto milteliai
Ekologiški šalčiu džiovintų spanguolių vaisių milteliai Antocianino spanguolių ekstrakto milteliai

Ekologiški šalčiu džiovintų spanguolių vaisių milteliai Antocianino spanguolių ekstrakto milteliai


produkto pavadinimasSpanguolių milteliai
PateiktiTiesioginis tiekimas iš gamyklos
IšvaizdaRožinė pudra
PavyzdysGalimi pavyzdžiai
PaketasIšpilstytas į butelius, supakuotas į maišus, statines arba pagal kliento reikalavimus
PažymėjimasHALAL / KOSHER / COA / ISO KT.
TYRIMAS
Aprašymas

Kas yra spanguolių ekstraktas?

Spanguolėse yra proantocianidinų, dar žinomų kaip proantocianidinai arba kondensuoti taninai, kurių yra nedaug kituose vaisiuose ir daržovėse esančių komponentų, todėl bakterijoms neįmanoma prisitvirtinti prie augančios žmogaus kūno cheminės knygos, taip sumažinant užsikrėtimo žmogaus organizme tikimybę. Pagerinti aterosklerozę, atkurti elastingumą, užkirsti kelią daugiaarterinei kraujotakai sergant širdies ir kraujagyslių ligomis, ženkliai pagerinti rezultatus. Spanguolių ekstraktas (angl. spanguolių antocianinas) gali būti naudojamas kaip sveikatos priežiūros žaliava vaistams ir kosmetikai.

Gali būti suteiktas COA

Vieno langelio OEM tiekėjas

Kapsulė; Tablėtė; Gumijos apdorojimas

2001

OEM paketų apdorojimas

1001

Dažnai užduodami klausimai

● 1.Kodėl turėčiau rinktis jūsų įmonę?

1) Mūsų tiekiami produktai yra tiesiogiai gaminami mūsų gamykloje, pašalinant tarpinius prekybininkus. Apdorojame žaliavų ir gatavų gaminių atsekamumą. Gamybos procesas yra prižiūrimas. Griežtai laikomės kokybės standarto ir pirkimo proceso.

2) Didžiuojamės savo 20 metų gilaus augalinių ekstraktų apdorojimo ir gamybos patirtimi. Kasmet gaminame daugiau nei 500 rūšių gaminių, o tiekiamas kiekis viršija 2000 tonų, aptarnaujame 80% Shaanxi provincijos prekybininkų.

3) Turime tokias kvalifikacijas kaip.SC Food Production License, HALAL; Nuolatiniai sertifikatai, tokie kaip RVASVT, prekių patikra, kilmės sertifikatas, ekologiškas sertifikatas, KOSHER.

● 2. Kur yra jūsų gamykla? Ar galiu jį aplankyti?

Mūsų gamykla yra Xi'an mieste, Shaanxi provincijoje. Jis užima 13,333 15,000 kvadratinius metrus. Jame yra standartizuotas 100,000 1,200 kvadratinių metrų dirbtuvės ir XNUMX XNUMX XNUMX kvadratinių metrų valymo dirbtuvės. Galite apsilankyti gamykloje bet kuriuo metu. Nuoširdžiai sveikiname vietinius ir užsienio klientus apsilankyti pas mus!

● 3. Kokių produktų turite?

Mūsų gaminiuose yra natūralūs augalų ir žolelių ekstraktai, vaisių ir daržovių milteliai, plačiai naudojami sveikatos priežiūros produktams, funkciniams gėrimams, farmacijai, kosmetikai, maisto priedams ir papildams, natūralioms spalvoms ir kt. Taip pat galime pasiūlyti firmines OEM / ODM paslaugas pritaikytiems papildams, tabletė,>kapsulė ir granulės pagal jūsų receptą.

● 4. Ar galiu gauti nemokamų pavyzdžių?

Jei jus domina mūsų gaminiai, mielai pateiksime nemokamus pavyzdžius, o jūs tiesiog sumokėsite pristatymo mokestį.

● 5. Kuo skiriasi žolelių ekstraktas nuo tiesioginių miltelių?

Skirtumas daugiausia susijęs su gamybos procedūromis ir tirpalu Ekstrakto milteliai: Pirminis apdorojimas (sutraiškymas, plovimas, skynimas) - Ekstraktas - Koncentratas - Filtras - Džiovinimas purškiant - Smulkinimas - Sumaišymas - Filtras - Pakuotė - Laikymas Tiesūs milteliai: išankstinis apdorojimas (plovimas, rinkimas) - Džiovinimas - Smash - Mix - Filtras - Pakuotė - Sandėliavimas Ekstrakto milteliai yra tirpūs vandenyje / etanolyje; Tiesūs milteliai netirpūs.

Klientų klausimai ir atsakymai
    Neatitiko jokių klausimų!

tyrimas

Karščiausios kategorijos