Visos kategorijos

Grybų ekstraktas: natūralus būdas palaikyti sveikatą

Laikas: 2023-04-08 Pataikymai: 38

Grybai šimtmečius buvo naudojami tradicinėje medicinoje, siekiant palaikyti bendrą sveikatą ir gerovę. Šiandien grybų ekstraktai tampa vis populiaresni dėl galimos naudos sveikatai, įskaitant imuninės sistemos stiprinimą, uždegimo mažinimą ir pažinimo funkcijų gerinimą. Šiame tinklaraštyje išnagrinėsime, kas yra grybų ekstraktas, jo galima nauda ir kaip jį įtraukti į savo kasdienybę.

Kas yra grybų ekstraktas?

Grybų ekstraktas – koncentruota vaistinių grybų forma, gaunama iš grybo vaisiakūnio arba grybienos ištraukiant bioaktyvius junginius. Ekstrahavimo procese paprastai naudojamas karštas vanduo arba alkoholis, o tai leidžia išgauti polisacharidus, triterpenoidus ir kitus naudingus junginius.

Yra keletas skirtingų rūšių grybų, kurie dažniausiai naudojami dėl jų naudos sveikatai, įskaitant:

Reishi: Manoma, kad reishi grybai, žinomi kaip „nemirtingumo grybas“, palaiko imuninę sistemą, mažina stresą ir gerina miego kokybę. Liūto manė: šis grybas žinomas dėl galimos pažinimo naudos, įskaitant atminties, dėmesio ir psichikos gerinimą. aiškumas.

Kordicepsas: Manoma, kad kordicepso grybai pagerina sportinius rezultatus, palaiko imuninę sistemą ir mažina uždegimą.

Chaga: Šis grybas yra žinomas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios gali padėti apsaugoti nuo ląstelių pažeidimo ir sumažinti lėtinių ligų riziką.

Kalakutienos uodega: Kalakutienos uodegos grybuose yra polisacharidų, kurie, kaip manoma, palaiko imuninę sistemą ir mažina uždegimą.

Galimi grybų ekstrakto privalumai

Tyrimai parodė, kad grybų ekstraktai gali turėti daug naudos sveikatai. Štai tik keletas būdų, kaip grybų ekstraktas gali padėti jūsų sveikatai.

Stiprinkite imuninę sistemą: Įrodyta, kad kelių rūšių grybai, įskaitant reishi, kalakutienos uodegą ir kordicepsą, palaiko imuninę sistemą, skatindami baltųjų kraujo kūnelių gamybą.

Sumažinkite uždegimą: lėtinis uždegimas yra susijęs su įvairiomis sveikatos problemomis, įskaitant širdies ligas, diabetą ir vėžį. Įrodyta, kad kai kurios grybų rūšys, įskaitant chaga ir reishi, turi priešuždegiminių savybių, kurios gali padėti sumažinti uždegimą organizme.

Pagerinti pažinimo funkciją: įrodyta, kad Liūto karčių grybų ekstraktas pagerina pažinimo funkcijas, įskaitant atmintį, susikaupimą ir protinį aiškumą. Tai taip pat gali būti naudinga tiems, kuriems yra su amžiumi susijęs pažinimo nuosmukis.

Palaikykite širdies ir kraujagyslių sveikatą: kai kurių rūšių grybai, įskaitant kordicepsą, gali palaikyti širdies ir kraujagyslių sveikatą, mažindami kraujospūdį ir cholesterolio kiekį.

Pagalba mažinant stresą: Reishi grybų ekstraktas buvo įrodyta, kad jis gali turėti naudos mažinant stresą ir nerimą, nes palaiko organizmo reagavimo į stresą sistemą.

Grybų ekstrakto įtraukimas į savo kasdienybę

Yra keletas būdų, kaip įtraukti grybų ekstraktą į savo kasdienybę. Vienas iš paprasčiausių būdų – vartoti grybų ekstrakto papildą, kurio galima rasti kapsulėse, milteliuose ar tinktūrose. Svarbu pasirinkti aukštos kokybės priedą iš patikimo šaltinio, kad įsitikintumėte, jog gausite stiprų ir veiksmingą ekstraktą.

11

Vieno langelio paslauga „Amazon“ geriausiai parduodamiems asmenims

Kaip augalų ekstraktų gamykla, turinti daugiau nei 20 metų gamybos patirtį, Faitury kasmet eksportuoja daugiau nei 60% savo ekstraktų į pasaulį. Faitury daugiausia dėmesio skiria produktų kokybei ir iš eilės gavo daugybę tarptautinių standartų sertifikatų, tokių kaip FDA, ISO, Halal ir Kosher. Grybų ekstraktas yra vienas iš pagrindinių Faitury produktų. Faitury gali patenkinti bet kokius klientų reikalavimus gaminiams. Tuo pačiu metu Faitury pritaikys ir ženklins pagal klientų poreikius, o Faitury greitai pateiks profesionalius sprendimus, nesvarbu, ar tai kapsulės, tabletės ar gumos.

Naudodama profesionalias technologijas ir realias bei atsakingas garantines paslaugas, Faitury pamažu tapo daugelio elektroninės prekybos įmonių tiekėju vienu langeliu.


● Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd

www.faitury.com 

● Pridėti: T3-2503, Wanxianghui šiauriniai vartai, Keji 1st Road, aukštųjų technologijų zona, Sianas, Shaanxi, Kinija

● Susisiekite su mumis:

Oskaras Jia

„Whatsapp“: + 8615891483939

pašto adresas: [apsaugotas el. paštu]

Karen Wu

„Whatsapp“: + 8617791623995

pašto adresas: [apsaugotas el. paštu]

Niki Yang

„Whatsapp“: + 8618291403523

pašto adresas: [apsaugotas el. paštu]