Visos kategorijos

Kompanijos profilis

Kompanijos profilis

„Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd.“ yra visapusiška mokslo ir technologijų įmonė, orientuota į natūralių augalų ekstraktų tyrimus, plėtrą, gamybą ir pardavimą. Mes tiekiame aukštos kokybės medžiagas pasaulio augalų medicinos, sveiko maisto, maisto papildų, maisto ir gėrimų, kasdienių chemikalų, kosmetikos pramonei. Įmonė įsikūrusi Siano aukštųjų technologijų pramonės plėtros zonoje, kurioje atliekami brandūs tyrimai, sukurta komanda ir aukščiausios klasės pardavimų komanda.

Turėdami stiprius MTTP ir brandžius gamybos pajėgumus, mes ir toliau tiekiame klientams aukštos kokybės produktus. Tai yra mūsų misija ir nuolatinis siekis. Pagrindiniai produktai yra daugiau nei 500 rūšių grynų natūralių augalų ekstraktų ir augalinių miltelių.

Mes tikime, kad geriausi natūralūs ingredientai gaunami iš pasirinktų žaliavų ir rafinuotų procesų. Bendrovė yra įsipareigojusi užimti lyderio poziciją pramonėje. Mes ir toliau reformuojame ir diegiame naujoves, siekdami prisitaikyti prie rinkos poreikių, teikti klientams labiau pritaikytus paslaugų sprendimus, visą produktų ir paslaugų asortimentą, kad patenkintume klientų poreikius aukštesniu lygiu, turėdami įtaką šiaurės vakarų regione augalų ekstraktų pramonei.

Pasikliaukite patronuojančia bendrove Xi'an FD Bio-Tech Co., Ltd, kuri buvo įkurta 2003 m. ir apima 14 14 kvadratinių metrų, yra kompetentinga aprūpinti 7 gamybos linijų, kuriose yra visas ekstrahavimo, kolonėlės chromatografijos, koncentravimo, smulkaus atskyrimo, vakuuminio ir purškiamojo džiovinimo įranga. Paros pajėgumas siekia virš 10 tonų vaistinių medžiagų, o vakuuminio džiovinimo purškimo – 5000 tonų. Metinis pajėgumas viršija 60 tonų žalių narkotikų, iš kurių XNUMX% produktų patenka į tarptautinę rinką.

„Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd“ laikosi „stabilumo, plėtros, reformų ir inovacijų“ koncepcijos ir nuolat tyrinėja bei diegia naujoves. Naudodami tikslią pagrindinę technologiją, puikią produktų kokybę ir efektyvų komandos valdymą, skirtą ilgalaikiam vystymuisi, užtikriname, kad mūsų klientai džiaugtųsi puikiais mūsų produktais ir intymiomis aukštos kokybės paslaugomis.

Nuoširdžiai tikimės bendrauti ir bendradarbiauti su savo klientais.

Pažymėjimas

ISO45001

ISO45001

ISO14001

ISO14001

HALAL

HALAL

JAV maisto ir vaistų administracija

JAV maisto ir vaistų administracija

ISO9001

ISO9001

MŪSŲ FAKTŪRA

12
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Karščiausios kategorijos